برو
ارتباط با مادرخواست اشتراکآخرین شمارهآرشيوشناسنامه
تاریخ 1396/05/22 - نسخه شماره 3785 صفحه اصلی

 وزير اطلاعات: همدلي دولت و مجلس به رفع مشکلات مردم مي انجامد 

وزير پيشنهادي اطلاعات دولت دوازدهم با تاکيد بر حفظ امنيت پايدار مردم، گفت: برادري و همدلي بين دولت و مجلس و ساير قوا به رفع مشکلات مردم و پيشرفت کشور منتهي خواهد شد.

به گزارش خانه ملت، سيد محمود علوي با اشاره به برگزاري جلسه با فراکسيون اميد مجلس شوراي اسلامي گفت: جلسات خوب و صميمانه با نمايندگان مجلس داشتيم که تلاش شد به دغدغه هاي آنها پاسخ لازم داده شود. احساس مي شود پاسخ ها متقاعدکننده بوده، زيرا سوالات تنها شبهاتي بود که با شفافيت کامل پاسخ داده شد.

وزير پيشنهادي اطلاعات دولت دوازدهم ضمن تشکر از نمايندگان و فراکسيون هاي مختلف مجلس گفت: اميد است برادري و همدلي بين دولت و مجلس و ساير قوا به رفع مشکلات مردم و پيشرفت کشور منتهي شود.

وي افزود: برنامه پيشنهادي براي دولت دوازدهم ارائه شد و سوالاتي از سوي نمايندگان که در موارد مختلف با آن مواجه مي شوند، مطرح شد؛ برخي سوالات نيز پيرامون برنامه ارائه شده بود که به طور کامل پاسخ داده شد.

علوي درخصوص اولويت هاي وزارت اطلاعات دولت دوازدهم گفت: برنامه پيشنهادي به تمامي نماينده ها ارائه شده و اولويت ها بر مبناي آيه شريفه قرآن است که مي فرمايد ‘أَشِدّاءُ عَلَي الکُفّارِ رُحَماءُ بَينَهُم’.

وزير پيشنهادي اطلاعات دولت دوازدهم ادامه داد: وزارت اطلاعات در دولت جديد، براي جامعه خود و نيروهاي درون نظام و شهروندان آسايش، آرامش، امنيت و تعبيه بسترهاي رشد اقتصادي، سياسي، اجتماعي، رسانه اي، علمي، انرژي و تربيتي را در اولويت کار قرار خواهد داد.

وي تصريح کرد: از سوي ديگر کوچکترين بستري براي اقدامات ضدامنيتي دشمنان فراهم نخواهد شد؛ همانگونه که تاکنون از آنها جلوگيري شده است، لذا اميدواريم امنيت را به صورت پايدار براي مردم حفظ کنيم.

علوي به شهادت محسن حججي توسط تکفيري هاي داعش نيز اشاره کرد و گفت: داعش آميزه اي از جنايت، خشونت، وحشي گري و اعمال ضدانساني است که نيروي فداکار ايراني که در راه آرمان هاي انقلاب مجاهدت مي کرد را به شهادت رساند.

وي افزود: شهيد حججي با احساس جانبخشي به دست داعش اسير، اما با عزت نفس مسير خود را حفظ کرد و فداکاري خود را در عمل نشان داد؛ لذا در نهايت به آرزوي خود يعني شهادت رسيد.

وزير اطلاعات ادامه داد: شهادت ايشان بازتاب طبيعت شهادت طلبانه و آرمانگراي يک جوان مسلمان، متدين، ارزشي و حزب اللهي در مقابل رفتار وحشيانه افراد از خدا بي خبر و ضدانساني است.

وي تصريح کرد: شهادت شهيد حججي اين پيام را همانند ساير شهداي عرصه مبارزه با تروريسم به جهان مخابره کردند که متهم کردن جمهوري اسلامي ايران به حمايت از تروريسم بازي با کلمات است. جمهوري اسلامي ايران خود قرباني تروريسم بوده و در خط مقدم مبارزه با تروريسم قرار گرفته است، لذا اين اتهامات نمي تواند جمهوري اسلامي را از اين راه باز دارد.وزير پيشنهادي اطلاعات دولت دوازدهم تاکيد کرد: دولت جمهوري اسلامي ايران با قدرت و قاطعيت با تروريسم مبارزه خواهد کرد و همواره تروريسم را محکوم مي کند، لذا مبارزه با تروريسم را سرسختانه و بدون تزلزل دنبال مي کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
خبر
بورس
خودرو
صنعت ومعدن
كشاورزي
بانک وبيمه