برو
ارتباط با مادرخواست اشتراکآخرین شمارهآرشيوشناسنامه
تاریخ 1396/04/24 - نسخه شماره 3762 صفحه اصلی

 براي تدوين اجراي برنامه‌هاي اصلاحي نيازمند مشارکت مردم هستيم 

وزير دادگستري گفت: دقت در احکام بايد بيشتر شود و حکم اتقان و استحکام لازم را داشته باشد. بايد برنامه ريزي کنيم طوري تا به نتايج مطلوب تري دست يابيم.

به گزارش ايلنا، حجت الاسلام مصطفي پورمحمدي در همايش سراسري مديران ستادي و استاني که از با حضور مهدي اميري اصفهاني رييس سازمان تعزيرات حکومتي در سالن کنفرانس دادگستري کل مشهد مقدس تشکيل شده است؛ گفت: تعزيرات به صورت پيوسته جايگاهش تثبيت شده است.

وزير دادگستري افزود: دقت در احکام بايد بيشتر شود و حکم اتقان و استحکام لازم را داشته باشد. بايد برنامه ريزي کنيم طوري تا به نتايج مطلوب تري دست يابيم.

او با اشاره به لزوم افزايش بررسي‌هاي کار‌شناسي و برنامه ريزي براي پيشگيري از تخلفات گفت: نيازمند يک عزم جدي و کار جهادي هستيم و بايد با احساس مسئوليت بيشتر و انجام کارهاي فرهنگي به دنبال کاهش پروندها‌ و تخلفات باشيم. جلسات کار‌شناسي داشته باشيد و از تجربيات استفاده کنيد زيرا براي تدوين اجراي برنامه‌هاي اصلاحي نيازمند مشارکت مردم هستيم که اين مهم تنها با افزايش درک و شناخت از مردم و خواست آنان در مناطق مختلف کشور حاصل مي‌شود.

پورمحمدي ابراز اميدواري کرد که با پايان مراحل جذب و تبديل وضعيت کارکنان مشکلات نيروي انساني سازمان تعزيرات حکومتي برطرف شود و اظهار داشت: دقت کنيد که کادرسازي خوبي انجام شود و نسل بعدي که وارد سازمان مي‌شوند شايستگي و تعهد را در کارکنان تقويت کنيد و کاري کنيد که خدمت عشق کارمندان باشد و از آن لذت ببرند.

همچنين در اين بخش از همايش دکتر جواد فرشباف ماهريان معاون توسعه مديريت و منابع سازمان گزارشي از اقدامات انجام شده از سوي ادارات کل مالي و بودجه، منابع انساني، فناوري اطلاعات و آموزش ارائه کرد و اهم برنامه‌هاي اين ادارات تا پايان سال را تبيين کرد.

در ادامه برخي مديران ستادي و استاني به بيان گزارش وضعيت ادارات تابعه پرداختند و مشکلات خود را نيز بيان کردند که از سوي وزير دادگستري و رئيس سازمان تعزيرات حکومتي براي اين مشکلات چاره انديشي شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
خبر
بورس
خودرو
صنعت ومعدن
كشاورزي
بانک وبيمه
بانک‌ها نرخ سود فعلي را قابل اجرا نمي‌دانند
تکميل مسکن مهر تا پايان سال
Y7 Prime يک گوشي براي همه زمان‌ها