برو
ارتباط با مادرخواست اشتراکآخرین شمارهآرشيوشناسنامه
تاریخ 1396/03/29 - نسخه شماره 3742 صفحه اصلی

 مدير عامل شرکت زامياد:اولين کاميونت با برند اروپايي به ايران مي آيد 

مدير عامل شرکت زامياد گفت: در ادامه روند ورود خودروهاي تجاري با کيفيت اروپايي به کشور، اولين کاميونت با برند اروپايي بزودي توسط زامياد به بازار مي آيد.

به گزارش سايپا نيوز، فريدون حميدي اظهارداشت: اين محصول با برند ايويکو ايتاليا شريک تجاري شرکت زامياد در نيمه دوم سال جاري وارد ناوگان حمل و نقل بار کشور خواهد شد و در آينده اي نزديک شرايط پيش فروش آن اعلام مي شود.

وي در ادامه با اشاره به برنامه توليد بيش از هزار دستگاه خودرو تجاري با برند ايويکو در سال خاطر نشان کرد: در سال جاري علاوه بر عرضه کاميون کشنده استراليس و کاميون باري يوروکارگو، بار ديگر توليد محصولات مسافري ايويکو نظير ون مسافري 11 نفره و ميني بوس 19 نفره با برند ايويکو را آغاز خواهيم کرد که در بازار ايران بي رقيب خواهد بود.

مدير عامل زامياد در مورد ويژگي هاي اين محصولات افزود: در محصولات ون مسافري و ميني بوس که پيش فروش آن انجام و با استقبال مناسب متقاضيان مواجه شد، ويژگي هايي چون: قدرت موتور 143 اسب بخار، حجم موتور3000 سي سي، موتور پرقدرت ديزل، استاندارد آلايندگيEuro4، گارانتي 200 هزار کيلومتر و امکانات رفاهي بسيار خوب به چشم مي خورد و به نظر مي رسد با استقبال بسيار فعالان حوزه حمل و نقل مسافري کشور مواجه شود.

حميدي همچنين با برشمردن مزاياي کاميون هاي اروپايي، فاصله تکنولوژي توليد اين نوع خودروهاي تجاري در بازار ايران را در قياس با محصولات ايويکو بسيار ناچيز خواند و ياد آور شد: به عنوان مثال در حال حاضر کاميون هاي “استراليس” و “يوروکارگو” به عنوان محصولات روز توليد اروپا، با همان درجه کارايي و کيفيت در شرکت زامياد توليد و عرضه مي شوند که اين موضوع بيانگر تضمين کيفيت خودروهاي تجاري اروپايي در کشورمان است.

وي در پايان به رضايتمندي رانندگان فعال در بخش حمل و نقل تجاري کشور از محصولات ايويکو اشاره کرد و گفت: کاربري متنوع و مناسب با بازار ايران، خدمات پس از فروش گسترده، دوام بالا و هزينه نگهداري پايين خودروهاي ايويکو که در شرکت زامياد توليد مي شود باعث تاثير گذاري بسيار خوب در ديدگاه فعالان اين حوزه شده است


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
صفحه اول
خبر
کشاورزي
بازار سرمايه
صنعت، معدن و تجارت
بورس
نفت و انرژي
خودرو