برو
ارتباط با مادرخواست اشتراکآخرین شمارهآرشيوشناسنامه
تاریخ 1396/03/29 - نسخه شماره 3742 صفحه اصلی

 مدير عامل بانک سپه خبرداد:برخورداري از مزاياي يک درجه بالاتر براي شعبي که يکي از کارکنان آن حافظ کل قرآن شود 

پايگاه اطلاع رساني بانک سپه: مديرعامل بانک سپه در مسابقات قرائت قرآن کريم و اذان بانک سپه خبرداد: هر يک از شعب بانک سپه که يکي از کارکنان آن حافظ کل قرآن شود، به مدت يک سال از مزاياي يک درجه بالاتر بهرمند خواهد شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانک سپه، محمد کاظم چقازردي با خبر خوش قرآني مديران و کارکنان بانک سپه را به انس بيشتر با قرآن دعوت کرد و اظهارداشت: در تمديد طرح سال گذشته، هر يک از کارکنان بانک سپه که حافظ 10 جز قرآن کريم باشند سمت سازماني آنها يک درجه ارتقا خواهد يافت.

چقازردي در مراسم تقدير از همکاران حافظ 10 جز قرآن اظهار داشت: برگزاري مسابقات قرآن و اذان در بانک سپه جزو مهم ترين مسابقات و مراسمي است که در اين بانک برگزار مي شود.

مديرعامل بانک سپه با تاکيد بر ضرورت تقويت فرهنگ قرآني و نقش آن در تزکيه و سلامت محيط کاري و ارايه خدمات به مشتريان محترم و اشاره به رابطه بين کارآمدي شعب و تعهد و سلامت کاري مديران و کارکنان آن، همچنين تقيد به رعايت موازين شرعي و فقهي در ارايه خدمات بانکداري در چارچوب قانون عمليات بانکداري بدون ربا، اظهار داشت: چنانچه يکي از کارکنان شعب بانک سپه موفق به حفظ کل قرآن شود آن شعبه به مدت يک سال از مزاياي يک درجه بالاتر بهرمند خواهد شد.

وي افزود: وقتي يکي از کارکنان شعبه حافظ کل قرآن باشد آثار و برکات معنوي آن بر عملکرد کل شعبه تاثير خواهد گذاشت و فضاي شعبه پاک و معنوي خواهد شد.

وي با بيان اينکه در کنار قرآن بايد به نهج البلاغه نيز توجه کرد افزود: برگزاري مسابقات قرائت قرآن و اذان و طنين انداختن صداي دلنشين آن آثار و برکات معنوي فراواني براي بانک به ارمغان خواهد آورد.

چقازردي با اشاره به اين که توفيقات بدست آمده در بانک سپه به دليل وجود نيروهاي متعهد و مجرب است گفت: بدون ترديد وجود نيروي متدين و کارآمد در بانک سپه اصلي ترين عامل در موفقيت و شاخص هاي عملکردي بانک سپه بوده است.

مديرعامل بانک سپه همچنين در اين مراسم از حامد عليزاده قاري ممتاز بين المللي که به تازگي در مسابقات بين المللي مالزي رتبه نخست قرائت قرآن را کسب کرده بود تقدير کرد.

بنابراين گزارش، مسابقات قرائت قرآن و اذان در سه بخش، قرائت قرآن در بخشهاي ترتيل و تحقيق و اذان به همت حوزه مقاومت بسيج شهداي بانک سپه برگزار شد و از برترينهاي اين مسابقات تقدير به عمل آمد.

بنابر اعلام نظر داوران استاد شريف و حاج شفيعي، برگزيدگان اين مسابقات عبارتند از: در بخش ترتيل رتبه اول محمد گرايلي و رتبه دوم محمد مهدي دلشاد، در بخش تحقيق رتبه اول حميد لاري و رتبه دوم علي منصوري مقدم ، در بخش اذان محمد مهدي دلشاد و حميد لاري مشترکا رتبه اول و منصور اسماعيل زاده رتبه دوم.

در اين مراسم همچنين از 4 نفر از کارکنان بانک سپه جلال يوسفي عنايت از همدان، صديق پرندوش از سيستان و بلوچستان، بهرام وحيدنيا از آذربايجان شرقي و فاطمه سليمي از اصفهان که در سال 95 موفق به حفظ 10 جزء قرآن کريم شدند، ضمن ارتقاي يک درجه اي رده شغلي، تقدير شد.

مراسم مذکور با حضور حامد عليزاده قاري ممتاز بين المللي، نصر معاونت قرآن و عترت وزارت امور اقتصادي و دارايي، مديران امور، روساي نواحي و ديگر مسئولان و کارکنان بانک سپه درسطوح مختلف سازماني در نمازخانه ساختمان نگين اين بانک برگزار شد.

همچنين در اين مراسم سيد دانيال معين آل داود مجري توانمند صدا و سيماي جمهوري اسلامي با اشاره به سابقه همکاري خود با بانک سپه گفت: خوشحالم بانک سپه به کار خير معروف شده و فعاليتهاي خيرخواهانه اي در بانک سپه مي بينم که در کمتر سازماني شاهد آن هستم.

وي تأکيد کرد: از اقدامات ارزنده بانک سپه که به ويژه با حمايت شخص مديرعامل اين بانک انجام شده، قدرداني از خانواده هاي مدافع حرم، اعزام خانواده معظم شهدا به کربلا و جمکران وکمک به آزادي زندانيهاي با جرائم غيرعمد مي باشد.

استاد شريف يکي از داوران مسابقات قرائت قرآن کريم و اذان بانک سپه نيز در اين مراسم سطح کيفي برگزاري اين مراسم را مثبت ارزيابي کرد و گفت: همکاران شرکت کننده در مسابقات قرائت قرآن و اذان در بانک سپه نسبت به سال قبل ارتقاي سطح داشتند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
صفحه اول
خبر
کشاورزي
بازار سرمايه
صنعت، معدن و تجارت
بورس
نفت و انرژي
خودرو