برو
ارتباط با مادرخواست اشتراکآخرین شمارهآرشيوشناسنامه
تاریخ 1396/03/29 - نسخه شماره 3742 صفحه اصلی

 فرمانده کل ارتش در مرزهاي غربي: فقط براي دفاع حضور نداريم بلکه براي شکار هم مستقريم 

امير سرلشکر صالحي، فرمانده کل ارتش جمهوري اسلامي ايران صبح امروز در مرزهاي غربي کشور به ويژه مرز نفت شهر حاضر شد و اقتدار نيروهاي واکنش سريع نيروي زميني ارتش را ارزيابي کرد.

به گزارش صدا و سيما؛ نفت شهر هم مرز با استان دياله عراق است و گروهک تروريستي و تکفيري داعش در آن سوي مرزهاي جمهوري اسلامي ايران پايگاه دارد.

فرمانده کل ارتش جمهوري اسلامي ايران در مصاحبه با صد او سيما تاکيد کرد: اينجا فقط براي دفاع حضور نداريم بلکه براي شکار هم مستقريم.

وي با تاکيد بر اينکه به طور قطع هيچ خطري مرزهاي غربي ما را تهديد نمي کند گفت: داعش براي ما مانند سگي وحشي است و نه تنها به راحتي حساب آنها را خواهيم رسيد، بلکه جواب اربابان آنها را هم مي دهيم.

سرلشکر صالحي آمادگي نيروهاي مستقر در مرزهاي غربي جمهوري اسلامي ايران را بسيار مقتدرانه خواند و تاکيد کرد: براي امنيت مرزها بايد شکرگزار خدا باشيم و نماد عملي اين شکرگزاري حضور جوانان پاي کار ارتش جمهوري اسلامي ايران در نوار مرزهاست که به دستور رهبرشان لبيک گفتند و مردم در شهرها و خانه هاي خود کاملاً آرام باشند.

فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران هم امير سرلشکر صالحي را همراهي کرد.

امير سرتيپ کيومرث حيدري با بيان اينکه واکنش سريع نيروي زميني در اين منطقه مأموريتي دارد گفت: فرمانده کل ارتش براي ارزيابي توان دفاعي نيروهاي واکنش سريع و بازديد تجهيزات به روز اين نيروها به مناطق غربي کشور سرکشي کرد و ما آماده دستور از فرمانده کل ارتش هستيم. در پي شايعاتي مبني بر حضور گروهک هاي تروريستي در مرزهاي غربي ايران اسلامي و انتشار آن در صفحه هاي مجازي، اميرسرلشکر صالحي فرمانده کل ارتش جمهوري اسلامي ايران تاکيد کرد: تا ارتش جمهوري اسلامي ايران در نوار مرزي غرب کشور حضور جدي دارد هيچ تروريستي به خود جرأت نزديک شدن به مرزهاي ايران اسلامي را نخواهد داد و با هر تحرکي در طول شبانه روز به شدت برخورد خواهيم کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
صفحه اول
خبر
کشاورزي
بازار سرمايه
صنعت، معدن و تجارت
بورس
نفت و انرژي
خودرو