برو
ارتباط با مادرخواست اشتراکآخرین شمارهآرشيوشناسنامه
تاریخ 1395/12/27 - نسخه شماره 3681 صفحه اصلی

 تا 500هزار ريال از همراه اول عيدي بگيريد 

به مناسبت آغاز سال جديد، همراه اول به تمامي مشترکين خود عيدي مي دهد.

به گزارش اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سيار ايران، به مناسبت آغاز بهار طبيعت و عيد نوروز، همراه اول به تمامي مشترکين دائمي و اعتباري خود در 5 مبلغ متفاوت از 10 هزار تا 500 هزار ريال عيدي مي دهد.

در طرح نوروزي همراه اول که از يکم فروردين تا پايان روز 13 فروردين 96 اجرا مي شود، براي تمامي مشترکين دائمي و اعتباري، پس از ثبت نام، يکي از 5 مبلغ در نظر گرفته شده کاملاً به صورت تصادفي فعال مي شود.

اين عيدي به صورت اعتبار داخل شبکه بوده و مشترک مي تواند براي مکالمه (داخل شبکه)، پيامک (داخل شبکه) و اينترنت با تعرفه آزاد، از آن استفاده کند. همراه اولي ها مي توانند در بازه زماني اعلام شده، از طريق شماره گيري يک کد دستوري، بصورت رايگان در اين طرح ثبت نام کرده و از عيدي اپراتور اول که بصورت اعتبار داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) در نظر گرفته شده، بهره مند شوند.

گفتني است ثبت نام و دريافت عيدي تنها براي يک بار و فقط در ايام نوروز امکان پذير است و مهلت استفاده از آن از زمان فعالسازي تا پايان روز 13 فروردين است.مشترکين همراه اول جهت کسب اطلاعات بيشتر در خصوص اين طرح مي توانند به پرتال همراه اول به نشاني www.mci.ir مراجعه کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
صفحه اول
خبر
صنعت، معدن و تجارت
بازار سرمايه
کشاورزي
بورس
نفت و انرژي
خودرو