برو
ارتباط با مادرخواست اشتراکآخرین شمارهآرشيوشناسنامه
تاریخ 1391/02/12 - نسخه شماره 2359 صفحه اصلی

دنيزلي و كرانچار به دنبال صعود مقتدرانه
روز سرنوشت ساز پرسپوليس و سپاهان

از 28 بازيكن 10 نفر رفتني هستند
دنيزلي: روند خوب‌مان در آسيا را ادامه مي‌دهيم

آماده مقابله با 100 هزار هوادار هستيم
هاسک: پرسپوليس ليگ قهرمانان هوشمندانه بازي مي‌کند

پس از شايعه مديرعاملي در باشگاه استقلال
منتقمي: مدير وزير هستم، هر جا بگويد مي‌روم


طالب لو ترخيص شد


انگشت‌نگاري از كاروان الهلال


محمدي: به كي روش اطلاعات غلط داده‌اند


کريمي: بايد خيالمان را راحت كنيم


منهاي فوتبال


 دنيزلي و كرانچار به دنبال صعود مقتدرانه
 روز سرنوشت ساز پرسپوليس و سپاهان 

نخستين شب از هفته پنجم رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا امروز با هشت ديدار از گروه‌هاي سوم، چهارم، هفتم و هشتم از دو سوي قاره کهن پيگيري مي‌شود. در اين شب دو نماينده زرد و سرخ و کشورمان يعني تيم‌هاي سپاهان و پرسپوليس از گروه‌هاي سوم و چهارم مقابل حريفاني از امارات و عربستان به ميدان مي‌روند. از گروه چهارم پرسپوليس در ورزشگاه آزادي به مصاف الهلال عربستان، حريف سنتي خود در آسيا مي‌رود. سرخ‌پوشان هر اندازه در ليگ برتر روزگار بحراني را سپري مي‌‌کنند، در آسيا با قدرت کار را دنبال مي‌کنند. پرسپوليس که با هشت امتياز در صدر جدول گروه چهارم قرار دارد الهلال را با شش امتياز پشت سر خود مي‌بيند و در صورت کسب هر سه امتياز اين ديدار به عنوان تيم اول صعود به مرحله بعدي را قطعي خواهد کرد. در اين صورت سرخ‌پوشان در تک بازي مرحله يک هشتم نهايي ميزبان حريف خود (تيم دوم گروه دوم) خواهند بود که اين امر به مراتب شانس صعود به جمع هشت تيم برتر را هم افزايش مي‌دهد. ديدار الهلال و پرسپوليس از ساعت 17 در ورزشگاه آزادي در حالي برگزار مي‌شود که دو تيم در بازي رفت به تساوي يک بر يک رضايت دادند. در ديگر ديدار اين گروه الغرافه قطر و الشباب امارات در حالي به مصاف هم مي‌روند که تيم قطري براي کسب نتيجه لازم در اين ديدار چشم به ساق‌هاي فرهاد مجيدي، بازيکن ايراني خود دوخته است. ديگر ديدار امروز را تيم‌هاي سپاهان ايران و النصر امارات به ميزباني تيم اماراتي برگزار مي‌کنند. سپاهان، يکي از با سابقه‌هاي کشورمان در آسيا که فصل گذشته اين رقابت‌ها را به راحتي هر چه تمام از دست داد با اين تفکر در امارات مقابل النصر صف آرايي مي‌کند که ضمن جبران شکست هفته گذشته مقابل لخويا، صعود خود به مرحله حذفي را نيز قطعي کند. زردپوشان اصفهاني در ديدار رفت کار را با پيروزي يک بر صفر مقابل ياران لوکا توني در اصفهان آغاز کردند و در ادامه با تساوي خارج از خانه مقابل الاهلي و برتري مقابل لخويا دور رفت را با هفت امتياز و صدرنشيني به پايان رساند. سپاهان در صورت کسب هر سه امتياز ديدار امروز برابر شاگردان زنگا، با 10 امتياز خود را در جمع 16 تيم برتر آسيا خواهد ديد.


 از 28 بازيكن 10 نفر رفتني هستند
 دنيزلي: روند خوب‌مان در آسيا را ادامه مي‌دهيم 

مصطفي دنيزلي، سرمربي پرسپوليس گفت: اين مسابقه براي ما حساس است. در آسيا مسابقات مهم و حساسي را برگزار کرديم و نتايج خوبي گرفتيم و اين روند را امروز ادامه مي‌دهيم. وي اضافه کرد: وضعيت رواني خوب نيست اما در ليگ قهرمانان آسيا روحيه خوبي داريم. در بازي امروز اعتماد هواداران از دست نمي‌رود. سعي مي‌کنيم يک روز خوب را رقم بزنيم. من با مسووليت خودم آشنايي دارم و فردا هم به خوبي آن را انجام مي‌دهم. دنيزلي درباره اينکه پرسپوليس در دور رفت نتيجه خوبي گرفته اما در بازي با الغرافه به مشکل خورد و اکنون وضعيت را چطور مي‌بينيد گفت: در بازي با الغرافه با يک حادثه در دقايق آخر روبه‌رو شديم. گلي که خورديم ما را تحت فشار قرار داد ولي امروز اجازه نمي‌دهيم اين اتفاق رخ دهد. با قوي‌ترين تيم گروه بازي مي‌کنيم. بعد از بازي‌هاي انجام شده نشان داديم در اين گروه قوي‌ترين ما هستيم. فوتباليست‌هاي من امروز ثابت مي‌کنند که ما بهترين هستيم. وي در مورد حمايت پروين و رويانيان از دنيزلي در ليگ قهرمانان آسيا گفت: من نمي‌توانم اظهارات را پيگيري کنم ولي زياد هم مهم نيست و به حرف‌ ها اهميت نمي‌‌دهم. امروز کار خودم را مي‌کنم. هر کسي حرفي بزند براي من زياد اهميتي ندارد. به‌خاطر موفقيت پرسپوليس آمدم و خواستن که آمدم و با قدرت به کارم ادامه مي‌دهم تا اين تيم را به هدفش برسانم. دنيزلي درباره ليست اخراجي‌هاي پرسپوليس گفت: هفته گذشته بعد از بازي با تراکتورسازي گفته بودم 10 نفر از اين تيم مي‌روند اما سوءتفاهم شده بود. برخي خيال کرده بودند از اين 18 نفري که همراه بودند 10 نفر مي‌رود اما بايد بگويم از ليست 28 نفره 10 نفر مي‌روند.


 آماده مقابله با 100 هزار هوادار هستيم
 هاسک: پرسپوليس ليگ قهرمانان هوشمندانه بازي مي‌کند 

هاسک، سرمربي تيم فوتبال الهلال عربستان گفت: در خانه 2 امتياز را مقابل پرسپوليس از دست داده‌ايم و امروز بازي سختي داريم. با اتفاقاتي که در مسابقه رفت افتاد و گرفتن يک پنالتي براي پرسپوليس و کارت قرمز براي بازيکن ما باعث شد اين بازي اهميت زيادي پيدا کند. اين بازي، بازي خاصي است. وي در پاسخ به اين سؤال که به نظر شما پرسپوليس به‌عنوان سرگروه صعود مي‌کند يا الهلال؟ گفت: امروز همه چيز در زمين مشخص مي‌شود که چه تيمي به‌عنوان تيم اول صعود خواهد کرد. هدف ما اين است با يک نتيجه خوب به‌عنوان تيم اول به مرحله بعدي صعود کنيم. هاسک ادامه داد: پرسپوليس را براي بازي امروز آناليز کرديم. پرسپوليس هميشه در ليگ قهرمانان هوشمندانه بازي مي‌کند، مخصوصا با هواداران پروپاقرصي که دارد. ما هم به اندازه خودمان باهوش هستيم. سرمربي الهلال در پاسخ به اين سوال که نگران حضور هواداران پرسپوليس در ورزشگاه آزادي نيستيد؟ اظهار داشت: براي ما مخصوصا جوان‌تر‌هاي الهلال تجربه خوبي است که مقابل 100 هزار هوادار بازي کنيم. از قبل خودمان را آماده کرده‌ايم تا با اين شرايط يک نتيجه خوب بگيريم. وي درباره اظهارات مديران الهلال مبني بر اينکه هواداران پرسپوليس به دليل نتايج ضعيف اين تيم روز سه‌شنبه به ورزشگاه آزادي نمي‌آيند، گفت: ترجيح مي‌دهم درباره اين حاشيه‌ها حرفي نزنم. من نمي‌دانم مدير تيم اين حرف را زده يا خير، ما آمده‌ايم فوتبال بازي کنيم و سه امتياز را بگيريم. سرمربي الهلال درباره انگشت‌نگاري در فرودگاه امام خميني(ره)‌ گفت: در
اين باره نيز حرفي نمي‌زنم، باز هم مي‌گويم براي بازي با فوتبال به ايران آمده‌ايم. پرسپوليس از ابتدا تمرکز خود را روي ليگ قهرمانان آسيا داشته، ما هم تمرکزمان روي ليگ قهرمانان آسيا است. قطعا نتايج پرسپوليس در بازي‌هاي داخلي ايران تاثيري در اين بازي ندارد.


 پس از شايعه مديرعاملي در باشگاه استقلال
 منتقمي: مدير وزير هستم، هر جا بگويد مي‌روم 

بهروز منتقمي، مدير اداره کل تربيت بدني ورزش و جوانان استان البرز در پي شايعه حضور در استقلال گفت: هر جا وزير بگويد خدمت مي‌کنم. وي درباره اينکه گفته مي‌شود گزينه اصلي براي مديريت باشگاه استقلال است، عنوان کرد: تا اين ساعت که با شما صحبت مي‌کنم کسي با من صحبتي نکرده است و از طريق دوستان اين موضوع را شنيدم. منتقمي افزود: من مدير وزارت ورزش هستم و وزير بايد اجازه دهد که در چه جايگاهي کار کنم. در هر صورت من براي ورزش کار مي‌کنم. مدير اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در پاسخ به اين سوال که در صورت مديرعاملي باشگاه استقلال دو شغله نمي‌شود، گفت: اگر قرار باشد اين اتفاق رخ دهد بايد يک کار را تحويل دهم. منتقمي در اين‌باره که فکر نمي‌کند کار کردن در باشگاهي مثل استقلال سخت باشد، اظهار داشت: من فردي هستم که مدام در حوزه ورزش کار مي‌کنم و درس مديريت را خوانده‌ام. استقلال هم تيم بزرگي است و شرايط ويژه‌اي را مي‌طلبد. وقتي در اين باشگاه هستي بايد با حوزه جذب سرمايه و اسپانسر و وزارت ورزش ارتباط نزديکي داشت. وي اضافه کرد: فتح‌الله‌زاده چه قبل و چه اکنون براي اين تيم تلاش‌هاي خوبي انجام داده است. امسال هم تيم را قهرمان جام حذفي کرده و در ليگ هم درست است که هواداران انتظار داشتند قهرمان شود اما جايگاه بدي ندارد. در هر حال بايد ديد هيات‌مديره باشگاه استقلال چه تصميمي مي‌گيرد. منتقمي در اين خصوص که وضعيت ورزشگاه انقلاب کرج طبق گزارش برنامه 90 چندان جالب نبود، گفت: ما در حال برطرف کردن نواقص ورزشگاه انقلاب هستيم تا وقتي نمايندگان AFC به ايران آمدند ايرادي به آن نگيرند و در حد استاندارهاي آسيا شود. اگر بخواهيم بعد از مسابقات اين عمليات را انجام دهيم زمان را از دست مي‌دهيم و به همين دليل در جريان برگزاري مسابقات کار خود را مي‌کنيم.


 طالب لو ترخيص شد 

دروازه‌بان تيم فوتبال شاهين بوشهر از بيمارستان مرخص شد. وحيد طالب‌لو که جمعه هفته گذشته بازويش را به تيغ جراحي سپرد صبح ديروز از بيمارستان آتيه مرخص شد. پزشک طالب‌لو به اين بازيکن اعلام کرد چهار يا شش هفته ديگر گچ بازويش را باز مي‌کند و در صورتي که استخوان بازوي وي بهبود پيدا کرده باشد زمان فيزيوتراپي را مشخص خواهد کرد. طالب‌لو از هفته آينده بايد نرم‌دوي را آغاز کند.

 


 انگشت‌نگاري از كاروان الهلال 

کاروان 40 نفره تيم فوتبال الهلال عربستان ساعت 14 ديروز وارد تهران شد. با تدابير مسوولان باشگاه پرسپوليس 8 گيت براي بازيکنان الهلال باز شد تا کار سريع‌تر پيش رود. از کاروان اين تيم در فرودگاه انگشت‌نگاري به عمل آمد. عربستاني‌ها از پرسپوليس در اين کشور انگشت‌نگاري کرده بودند.

 


 محمدي: به كي روش اطلاعات غلط داده‌اند 

عزيز محمدي، رئيس اتحاديه باشگاه‌هاي ايران در مورد گلايه کي روش از AFC به دليل عدم موافقت با درخواست براي تغيير زمان ديدارهاي مرحله يک‌شانزدهم ليگ قهرمانان آسيا، گفت: شايد به
کي روش اطلاع نداده‌اند و او در جريان نيست زيرا در سفري که با کفاشيان به مالزي داشتيم AFC قبول کرد که بازي‌هاي مرحله يک‌شانزدهم ليگ قهرمانان در منطقه غرب آسيا زودتر برگزار شود. وي ادامه داد: مرحله يک‌شانزدهم ليگ قهرمانان به جاي 9 يا 10 خرداد، دوم و يا سوم خردادماه برگزار مي‌شود.

 


 کريمي: بايد خيالمان را راحت كنيم  

علي کريمي اظهار داشت: الهلال از قوي‌ترين تيم‌هاي آسياست. از آنجا که تيم پيروز اين بازي صدرنشين خواهد شد و در مرحله بعد هم ميزبان خواهد بود بايد همه تلاشمان را براي کسب سه امتياز بکار بگيريم. به هرحال بازي بعدي ما خارج از خانه است و الهلال در هفته آخر ميزبان است به همين دليل بايد در بازي حساس امروز، ضمن پيروزي خيال خودمان را هم راحت کنيم.


 منهاي فوتبال 

بهداد سليمي و سجاد انوشيرواني، دو دلاور مرد دسته فوق سنگين وزنه برداري ايران با درخشش خود در روز پاياني رقابت‌ها و با کسب مدال‌هاي طلا و نقره دسته 105+ کيلوگرم مسابقات وزنه‌برداري قهرماني آسيا، اسباب قهرماني تيم ملي وزنه‌برداري کشورمان را در کره‌جنوبي فراهم کردند. در شرايطي که رقابت نزديک و ميليمتري تيم ملي وزنه‌برداري ايران و کره‌جنوبي براي قهرمان شدن در آسيا، به آخرين حرکت دوضرب وزنه‌بردار کره‌اي رسيده بود، سانگ گان جون وزنه 250 کيلويي را انداخت تا تيم ملي وزنه‌برداري کشورمان تنها با يک امتياز برتري نسبت به کره‌جنوبي و با امتياز 501، پس از 9 سال قهرمان آسيا شود.

چهل ‌و سومين دوره رقابت‌هاي وزنه‌برداري قهرماني آسيا با برگزاري رقابت‌هاي فوق سنگين و کسب سه مدال طلا توسط بهداد سليمي و يک نقره و دو برنز براي سجاد انوشيرواني به پايان رسيد.

هفته هشتم از دور برگشت ليگ برتر بوکس روز جمعه 15 ارديبهشت‌ماه به ميزباني سيستان و بلوچستان پيگيري خواهد شد.

مسابقات انتخابي تيم‌ملي پينگ‌پنگ جوانان دختر از روز شنبه با حضور 10 بازيکن در دو مرحله به صورت دوره‌اي برگزار مي‌شود و در پايان نفرات اول تا سوم که بيشترين امتياز را کسب کنند به عضويت تيم ملي جوانان در آمده و نفر چهارم توسط کميته فني انتخاب مي‌شود.

ميثم نصيري ملي‌پوش وزن 66 کيلوگرم کشتي آزاد گفت:‌ من هم جاي مربيان تيم ملي بودم تقوي را به ساير نفرات ترجيح مي‌دادم و او را براي المپيک انتخاب مي‌کردم.

ملي‌پوشان مرد و زن ايران که قرار بود يكشنبه شب به منظور حضور در مسابقات قهرماني آسيا با پرواز ساعت 20:45 عازم کويت شوند، به دليل کارشکني‌هاي کشور ميزبان از اين سفر بازماندند.

احسان روز‌بهاني بوکسور تيم ملي گفت: تمرينات خود را براي حضور در المپيک پيگيري مي‌کنم و از همين امروز قول کسب مدال در المپيک لندن را به همه مي‌دهم.

با تلاش کميته روابط بين‌الملل فدراسيون وزنه‌برداري، مشکل خروج از کشور 8 ملي‌پوش تيم ملي جوانان ايران براي حضور در مسابقات جهاني گواتمالا برطرف شد.

در دومين روز مرحله پلي‌آف رقابت‌هاي ليگ حرفه‌اي بسکتبال NBA تيم ممفيس گريزليز صبح ديروز در حضور بيش از 18 هزار تماشاگر خود و بدون حضور حامد حدادي به مصاف لس‌آنجلس کليپرز رفت و در حالي که تا دقايق پاياني از حريف خود پيش بود، تنها با يک امتياز اختلاف و با نتيجه 99 بر 98 شکست خورد.

مسعود نيک‌مهر سرمربي تيم ملي اسکيت سرعت جوانان گفت: رقباي قدرتمندي در مسابقات آسيايي و جهاني داريم، اما براي کسب مدال طلا در اين مسابقات به هيچ عنوان نااميد نيستيم.

زمان جديد ديدارهاي سوم مرحله نيمه‌نهايي ليگ برتر بسکتبال که به دليل پس از برگزاري جلسه کميته انضباطي در مورد ديدار فولاد و پتروشيمي به تعويق افتاده بود، مشخص شد و پتروشيمي ماهشهر - فولاد ماهان در سالن انديشه ماهشهر و مهرام تهران - دانشگاه آزاد تهران در سالن آزادي روز چهارشنبه از ساعت 17 به مصاف يكديگر خواهند رفت.

مراسم معارفه ابوالفضل حيدريان سرپرست فدراسيون هنرهاي رزمي و کونگ‌فو با حضور معاون ورزش حرفه‌اي و قهرماني وزارت ورزش برگزار شد.

سرمربي تيم ملي واليبال بانوان از حضور شبنم عليخاني، مائده برهاني، شکوفه صفري، نگار کياني و فاطمه رشيدي، پنج بازيکن گيتي‌پسند در اردوي تيم ملي خبر داد.

آخرين مرحله انتخابي تيم ملي کاراته بانوان براي شناخت نفرات اعزامي به رقابت‌هاي قهرماني آسيا كه از 24 تا 27 تير در تاشکند ازبکستان برگزار مي‌شود، روز شنبه 6 خرداد در سالن شهيد کبکانيان تهران انجام مي‌شود.

در پايان چهل و سومين دوره مسابقات وزنه‌برداري قهرماني آسيا در کره‌جنوبي، سهراب مرادي ملي‌پوش دسته 85 کيلوگرم کشورمان به‌عنوان بهترين وزنه‌بردار مسابقات معرفي شد.

در آخرين رده‌بندي اعلام شده از سوي سايت فدراسيون جهاني تنيس 10 نفر اول بانوان بدون تغيير باقي ماندند و ارغوان رضايي، تنيسور ايراني‌الاصل فرانسه با دو پله صعود به رتبه 139 رسيد.

مسابقات دارت انفرادي رنکينگ کشوري در دو بخش مردان و بانوان 21 و 22 ارديبهشت‌ماه به ميزباني استان فارس برگزار خواهد شد.

مرحله دوم از دور برگشت ليگ دسته اول دارت مردان با تداوم صدرنشيني محمد ناظريه ‌همراه بود.

به مناسبت روز ملي خليج فارس، تيم منتخب دراگون‌بوت بندرلنگه متشکل از 11ملي‌پوش و 11 پاروزن برتر کشور مسير بندر آفتاب تا جزيره کيش را پارو زدند.

حسين رضازاده، رئيس فدراسيون وزنه‌برداري گفت: بعد از قهرماني در جوانان جهان و قهرماني در بزرگسالان آسيا حالا به دنبال دو هدف بزرگ ديگر هستيم؛ قهرماني در المپيک و قهرماني در مسابقات بزرگسالان جهان.

تيم ملي فوتبال 7 نفره کشورمان با تيم‌هاي روسيه، آرژانتين و آمريکا در تورنمنت اوکراين هم‌گروه شد.

مسابقات قهرماني آسيا از 14 تا 18 ارديبهشت با حضور کشورهاي مختلف آسيايي در هوشيمينه ويتنام برگزار خواهد شد و راحله آسماني، سمانه شش‌پري، سوسن حاجي‌پور، دينا پوريونس، فاطمه روحاني و نفيسه مخلصي به همراه چانگ، سرمربي و کمراني مربي خود در اين رقابت‌ها به ميدان خواهند رفت.

در رده‌بندي هيئت‌هاي کشتي سراسر کشور در سال 90 استان‌هاي مازندران، تهران، خوزستان، فارس، البرز و لرستان مقام‌هاي اول تا ششم را کسب کرده‌اند.

در کنار تلاش ملي‌پوشان وزنه برداري در چهل و سومين دوره مسابقات قهرماني آسيا، حميدرضا قرباني و حسين مقامي دو داور اعزامي کشورمان نيز عملکرد درخشاني در اين رقابت‌ها داشتند و طي يک هفته گذشته 13 بار پشت ميز قضاوت نشستند.

تيم‌هاي کشتي آزاد و فرنگي جوانان براي شرکت در تورنمنت بين‌المللي پيتستي كه طي روزهاي 22 تا 24 ارديبهشت‌ماه در شهر پيتستي روماني برگزار خواهد شد، راهي اين كشور مي‌شوند.

مدتي پيش وزارت ورزش و جوانان در نامه‌اي که به فدراسيون واليبال ارسال کرد از بازنشسته بودن ليلا محمديان، نايب‌رئيس بانوان اين فدراسيون خبر داد و بر اين اساس رايزني براي جذب نايب‌رئيس جديد آغاز شده است در حالي که محمديان براي حضور در مسابقات جام باشگاه‌هاي آسيا در تايلند است.

حذف بانوان جودوکار ايران در دور اول مسابقات آسيايي نشان داد که برخلاف اظهارات رئيس فدراسيون، اين جودوکاران براي موفقيت به زمان بيشتري نياز دارند.

قاسم رضايي دارنده نشان برنز کشتي فرنگي جهان گفت: در پکن تنها به حضور در المپيک به‌عنوان يک افتخار قانع بودم، اما حالا ديدم کاملا تغيير کرده است و براي کسب مدال و نتيجه‌گيري در المپيک به لندن مي‌روم.

کميته فني و کادر فني تيم ملي کشتي آزاد پس از برگزاري مسابقات انتخابي دوره اول از مرحله سوم تيم ملي کشتي آزاد بزرگسالان ، 12 کشتي‌گير ديگر را به منظور حضور در اردوها و مسابقات تدارکاتي تا زمان بازي‌هاي المپيک 2012 لندن به جمع آزادکاران اضافه کرد.

با اعلام مدير تيم‌هاي ملي و امور فني مسابقات انتخابي تيم ملي کشتي آزاد در وزن 120 کيلوگرم به منظور انتخاب نفر برتر در کنار پرويز هادي براي حضور در جام جهاني و رقابت‌هاي المپيک 2012 لندن برگزار مي‌شود، با تصميم کادر فني تيم ملي کشتي آزاد سه‌شنبه هفته آينده کميل قاسمي با فردين معصومي در خانه کشتي مسابقه مي‌دهند تا نفر برتر به مصاف محمدرضا آذرشکيب برود. در صورتي‌که هر کشتي‌گير به‌غير از آذرشکيب برنده اين مسابقه انتخابي باشد، همراه با هادي و آذرشکيب راهي جام جهاني مي‌شود تا کادرفني پس از اين رقابت‌ها در مورد انتخاب دو نفر برتر اين وزن براي حضور در المپيک تصميم‌گيري کند و در غير اين‌صورت صرفا اين دو آزادکار به آذربايجان مي‌روند.

محمد محسن رباني، ركورددار پرش با نيزه ايران قرار است در کمپ تمريني در کشور بلاروس تمرينات خود را ادامه دهد بتواند در فرصت پيش رو سهميه المپيک 2012 لندن را كسب كند.

مسابقات قهرماني دووميداني نوجوانان کشورمان قرار است روزهاي جمعه و شنبه 15 و 16 ارديبهشت‌ماه در قزوين برگزار شود.

نخستين مرحله از رقابت‌هاي ليگ دوچرخه‌سواري کورسي بانوان، با کسب مقام نخست در ماده استقامت جاده و در رده سني بزرگسالان توسط فرزانه شريفي از تيم ترافيک تهران به اتمام رسيد.

سي‌امين دوره رقابت‌هاي المپيک، در حالي تا چند ماه آينده به ميزباني لندن برگزار خواهد شد که احتمال کسب چهارمين سهميه اين مسابقات در ماده کايرين براي فدراسيون دوچرخه سواري قوت گرفته است.


 
صفحه يك
خبر
اقتصاد
اقتصاد بازار
اقتصاد روز
بورس
حادثه
فناوري و اطلاعات
شهرستان ها
مدرسه
ورزشي
بين الملل
آگهي
جامعه
جامعه
صفحه آخر